اطلاعات تماس
تلفن
۶۶۸۲۶۳۸۲ ۲۱ ۰۰۹۸
۶۶۸۰۰۵۹۸ ۲۱ ۰۰۹۸

فکس
۶۶۷۹۰۳۶۶ ۲۱ ۰۰۹۸

تلفن همراه

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
جاده قدیم کرج, بعد از میدان شیر پاستوریزه, روبروی فتح 19, مجتمع تجاری پارس امیر, پلاک 71 و 72

درباره ما


گروه صنعتی و تولیدی زنجیرهای صنعتی دماوندی (سنقری ) با بیش از نیم قرن تجربه درخصوص تهیه و توزیع قطعات و لوازم صنعتی با هدف قراردادن کیفیت مطلوب، گامی در جهت تهیه و تولید برداشته و هم اکنون در حدود ۸۰ درصد قطعات دستگاه های صنعتی، راهسازی، معدنی، کشاورزی، مواد غذایی، ریخته گری و ماشین سازی را تولید و عرضه می نماید.
زنجیرهای صنعتی ، الکتروموتور ، اینورترهای صنعتی ، چرخدنده مدولی (دنده درگیری) ، بلبرینگ ها و یاتاقان ها ، گیربکس ، ویبراتور ، انواع پیچ های صنعتی ، انواع پمپ ، انواع فولی و فلکه چدنی ، انواع کوپلینگ صنعتی ، انواع دنده زنجیر ، انواع توریهای صنعتی


راهی که طی شده در شرایطی صورت پذیرفته که منابع اطلاعاتی ، دانشی فنی و تکنولوژی در این زمینه بسیار محدود بوده است. امید است با در اختیار قراردادن این مجموعه به عنوان یک مرجع مفید به وظایف خود عمل کرده باشیم.
تهیه این مجموعه با انگیزه آشنایی بیشتر صاحبان صنایع با محصولات متنوع این گروه صنعتی و اطلاع بیشتر در انتخاب محصول درخواستی انجام گردید. البته لازم به ذکر می باشد که به دلیل تنوع زیاد قطعات تولیدی، ما فقط به چند سرفصلی اکتفا کرده ایم و در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی این شرکت به آدرس :www.damavand-group Corn
مراجعه فرمایید.
به این امید که بتوانیم سهمی هرچند کوچک در راه شکوفائی جامعه صنعتی ایران داشته باشیم. این مجموعه را تقدیم به شما می نمائیم.